Úspěch našich žáků v krajském kole FO
Naše škola se opět může pyšnit úspěchy svých žáků v krajském kole Fyzikální olympiády v kategoriích B, C a D. Naši studenti využili své fyzikální znalosti a stali se úspěšnými řešiteli.


05.05.2023
Z čeho máme radost

Mezi nejúspěšnější z našich studentů patří Petr Starý (5. E), který se stal vítězem v kategorii D, a Zdeněk Chval (2. A), který zvítězil v kategorii C. Výborné výsledky předvedl také Hubert Štěpánek (6. E), který v kategorii C obsadil druhé místo. Velmi pěkná jsou i 5. místa Vojtěcha Jana Schreiba (5. E) v kategorii D a Jakuba Savuly (3. A) v kategorii B. Úspěšný řešitel je i Karel Šustr (5. E), který se umístil v kategorii D.

V kategorii E, která probíhá samostatně  a je určena pro žáky kvarty, byly mezi jednotlivými místy minimální bodové rozdíly. Na pátém místě, se ztrátou půl bodu na plný bodový zisk v soutěži, se umístil Tomáš Kučera. Postupně za ním bodovali Matěj Bajgar, Magdaléna Kostková, Matěj Motejzík a dále Barbora Duníková.

Rádi bychom poděkovali všem našim žákům, kteří se zúčastnili fyzikální olympiády, a gratulujeme vítězům a úspěšným řešitelům. Držíme palce všem, kteří se chtějí ve fyzice dále zdokonalovat.


Úspěch našich žáků v krajském kole FO