Stříbro z Mistrovství ČR juniorek a dorostenek v šachu

Od 9. do 16. března 2024 se Daniela Nagyová (7. E) zúčastnila Mistrovství ČR juniorek a dorostenek v Jaroměřicích nad Rokytnou.

20.03.2024
Z čeho máme radost

Byl to uzavřený turnaj pro 10 nejlepších hráček, které hrály každá s každou. Každý den absolvovala jednu cca 3 až 5 hodin trvající partii, rozbor odehrané partie a později intenzivní online přípravu na další soupeřku se svým trenérem a pak v přípravě pokračovala samostatně. V jeden den bylo dokonce dvojkolo. Bylo to náročné. Partie byly dramatické a pro diváky online přenosů to byl pěkný sportovní zážitek.

Daniele se dařilo a přivezla si odsud stříbro jak v kategorii do 18 let, tak i v kategorii do 20 let.

Paralelně probíhalo v Koutech nad Desnou Mistrovství ČR mládeže do 16, 14, 12 a 10 let. Jednou z 23 účastnic kategorie dívek do 16 let byla Vicky Cinková (5. E). I Vicky sahala po medaily, po 7 z 9 kol byla na 3. místě, ale 2 prohry v posledních dvou kolech znamenaly pokles na konečné 7. místo.

Stříbro z Mistrovství ČR juniorek a dorostenek v šachu Stříbro z Mistrovství ČR juniorek a dorostenek DSC_5586.JPG.Stříbro z Mistrovství ČR juniorek a dorostenek DSC_5611.JPG.Stříbro z Mistrovství ČR juniorek a dorostenek DSC_5496.JPG.Stříbro z Mistrovství ČR juniorek a dorostenek DSC_5539.JPG.Stříbro z Mistrovství ČR juniorek a dorostenek DSC_5563.JPG.Stříbro z Mistrovství ČR juniorek a dorostenek DSC_5548.JPG.Stříbro z Mistrovství ČR juniorek a dorostenek DSC_5729.JPG.1_DSC_5665.jpg