Olympiáda z dějepisu a Ondrův úspěch v ní

18. ledna proběhlo okresní kolo v dějepisné olympiádě a Jírovcovka v ní měla velký úspěch

29.01.2024
Z čeho máme radost

Reprezentovali nás Ondřej Houška ze 3.B,  Jáchym Běhounek  z kvinty a a Pavel Tušek ze septimy.  Všichni tři byli úspěšnými řešiteli. Ondra navíc získal tolik bodů, že se umístil na krásné stříbrné pozici. Když se ale podíváte na výsledkovou listinu, tak je bodový rozdíl mezi vítězem a naším Ondrou jen v jedné tisícině bodu. Takže to jsou už rozdíly jak v nějakém sportovním atletickém závodě, kde rozhodují setiny a tisíciny sekundy. Děkujeme za reprezentaci školy všem třem klukům a Ondrovi moc gratulujeme k téměř prvnímu místu.

Olympiáda z dějepisu a Ondrův úspěch v ní Olympiáda z dějepisu a Ondrův úspěch v ní 1669649635_do-logo-3.png.