Literární a novinářská činnost na Jírovcovce
Vedení školy k redakci Jírovce: Jsme moc rádi, že naši skvělí studenti jsou aktivní také v oblasti žurnalistiky. Mají náš obdiv i dík za tvorbu školního časopisu Jírovec.


06.11.2023
Z čeho máme radost

Od jeho vzniku v květnu 2021 se tato skupina nadšenců do prózy, poezie, focení, grafiky a dalších kreativních činností stala nejen tvůrci časopisu, ale i inspirací pro celou naši školní komunitu. Šéfredaktorky Míša Janutková a Terka Vondrová společně s Mgr. Lucií Beňadikovou ukázaly nejen výjimečný talent, ale i schopnost organizovat a motivovat studenty. Tři vydání časopisu přinesla do naší školy nejen zajímavé a kvalitní obsahy, ale i povzbuzení pro další kreativní projekty. Oceňujeme rozmanitost tematických okruhů, které Jírovec pokrývá, od módy až po šifry, a věříme, že časopis i nadále obohacuje naše školní prostředí. Těšíme se na další vydání Jírovce. Kdo se ale nemůže dočkat, ten si klidně může počíst i ve starších vydáních. Určitě tam něco zajímavého pro sebe znovu objeví.

Dřívější vydání ke stažení


Literární a novinářská činnost na Jírovcovce Literární a novinářská činnost na Jírovcovce Jírovec - titulka.PNG.Literární a novinářská činnost na Jírovcovce Titulka 3 Jírovec.PNG.Literární a novinářská činnost na Jírovcovce Titulka 1 Jírovec.PNG.