Geologická olympiáda 2023 a naše úspěchy
Geologická olympiáda je celorepubliková soutěž pro 2. stupeň základních škol, střední škol. Až do celostátního kola postoupili 3 zástupci Jírovcovky:


02.05.2023
Z čeho máme radost
Vše se odehrávalo v Kaprálově mlýně v Moravském krasu, kde měřilo síly 50 soutěžících. Aby v celostátním kole uspěli, museli ze sebe vydat to nejlepší jak při plnění vědomostních a praktických úkolů, tak i při týmovém terénním výzkumu. A opravdu skvěle si vedli naši postupující: Kateřina Kozáková získala 2. místo v kategorii B, o 2 příčky níže se umístila Šárka Litvínová a v kategorii A se také na 4. místo probojoval náš Matěj Bajgar. Všem třem moc gratulujeme a stejně jako organizátoři této soutěže, i my děkujeme rovněž  našim učitelům biokogie, že podporují naše žáky*ně v mimořádných aktivitách, vedou je a umožňují jim vzdělávat se i mimo školní osnovy v tom, co je baví a naplňuje.

Geologická olympiáda 2023 a naše úspěchy Geologická olympiáda 2023 a naše úspěchy geolog ol2.jpg.Geologická olympiáda 2023 a naše úspěchy geolog ol3.jpg.Geologická olympiáda 2023 a naše úspěchy geolog ol4.jpg.Geologická olympiáda 2023 a naše úspěchy geolog ol5.jpg.