2X zlato, 3X stříbro z kraje za SOČky pro Jírovcovku
SOČkaři zabodovali on-line perfektně a jedou do finále. V krajském kole Středoškolské odborné činnosti sevšichni  naši studenti umístili skvěle


01.05.2020
Úspěchy v soutěžích

SOČkaři zabodovali on-line perfektně a jedou do finále. V krajském kole Středoškolské odborné činnosti sevšichni  naši studenti umístili skvěle. Soutěžili v pěti kategoriích:

Teorie kultury, umění a umělecké tvorby: 1. místo Lukáš Hart, Symfonická tvorba W. A. Mozarta se zaměřením na vlastní interpretaci Symfonie Jupiter (postup do celostátního kola)

 Matematika 2. místo  Martin Putzer, Fundamentální theorem algebry  

Fyzika 1. místo  Jaroslav Scheinpflug,  Matematické modelování vybraných problémů z teoretické mechaniky  (postup do celostátního kola)

Chemie 2. místo Kateřina Hořejšová, Stanovení vitaminů B v krvi metodou kapalinové chromatografie s hmotnostní detekcí  (navržena k licitaci k postupu do celostátního kola)

Informatika 2. místo Jonáš Havelka, Neuronové sítě  (navržen k licitaci k postupu do celostátního kola)  

Gratulujeme všem účastníkům Krajského kola SOČ, kteří tentokrát vinou karantény k obhajobě zasílali video. Velký dík patří i učitelům paní Kalové,paní Ichové, panu Kostkovi a panu Kočerovi, kteří byli studentům velkými rádci a pomocníky. Postupujícím do celostátního kola přejeme hodně štěstí a úspěchů.